Címek, telefonszámok, e-mail...

Fesztiváligazgató

Szigetvári József
Tel.: +36 (23) 355-488, +36 (20) 9752-816
E-mail: sziq@mail.battanet.hu

 

Fesztiváliroda

Cím: 2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
Tel. / Fax: +36 (23) 358-973
E-mail: forras@mail.battanet.hu
Web: http://www.summerfestbatta.hu

Sajtó:
Sajtóreferens: Dobos Ágnes
Tel.: +36-30-9966-045
E-mail: agnesdobospr@gmail.com 


Barátság Kulturális Központ
Cím: 2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
Tel.: +36 (23) 355-488

 

A Summerfest családja

Tolmácsok és csoportkísérők:
Almássy Dominika, Ács Ádám, Gál Levente, Gebei Gréta, Gelencsér Natasa, Gere Boglárka, Geng Balázs, Harnberger Ramóna, Homonnay Klára, Hosnyánszki Noémi, Kiss Őzike, Kovács Máté Gergő, Kozma Flóra, Kunszabó Atilla, Lovas Brúnó, Martinas Roxana, Mohos Eszter, Molnár Mátyás, Nagy Dániel, Naszáli Norbert, Oprendek Réka, Palagyi Szilárd, Sárdi Gergő, Soós Fanni, Ster Patrícia, Szilas Judit, Szigetvári Péter, Trojkó Gergely, Vajda Zoltán, Vuleta Boglárka, Vuleta Patrícia


Közreműködők:
A Forrás Néptáncegyüttes, az Ifjúforrás Néptáncegyüttes és a Kisforrás Néptáncegyüttes

Vezető szervezők:
Nemecsek Edina és Sebestyén Tamás

Fesztiváliroda:
Almássy Dominika, Czégény Krisztina, Csörgő Balázs, Csörgő Péter, Góczáné Balladik Brigitta, Fábián Fanni, Heiger József, Kovács Máté Gergő, Martinas Roxana, Mohos Eszter, Nagy Péter Gábor, Palagyi Szilárd, Papp Richárd

Barátság Kulturális Központ dolgozói:
Ács László, Bélics György, Bezsera Barbara, Csákits Mihály, Gebeiné Lepsényi Katalin, Gruber Gábor, Gulyás Melinda, Győrfi András, Homoki Tímea, Ilyés
Zoltán, Kovács Györgyné, Kovács Krisztina, Kruczler Csaba, Mahál-Kicikudisz Alexandra, Makó Tímea, Mojzer Magdolna, Németh Sándorné, Rajczi-Németh Éva, Őri Ildikó, Stróbel János, Szula Zsuzsanna, Willy Katalin

Magyarok Öröksége Alapítvány dolgozói:
Fejesné Szigetvári Zsuzsanna, Kalmár Bernadett, Ódorné Varga Edit, Óvári Mária

Színpadmesterek:
Kakuk Pál, Lévai Péter, Sikentáncz Szilveszter, Bretus Bálint, Erdősy János, Fánczi György, Kormos Balázs, Kovács Gergő, Rajcsányi Péter, Vas Andor

Gyermekprogram felelősök:
Asztalos-Kiss Zsuzsanna, Berki Bálint, Bocsi Nóra, Rásó Luca, Sági Susann, Rásó Barna, Rajcsányi Jázmin, Tóth Luca, Tóth Virág

Hostess szolgálat:
Erdősy Anna, Gábriel Viktória, Kovács Dóra, Kucsera Fanni, Kormos Anna, Máthé Szabina, Varga Katica

Műszaki vezető:
Ács László

Népművészeti vásár házigazdája:
Uti Lajosné és Molnár Jánosné

 

A fesztivál támogatói
A fesztivál mecénása
A fesztivál szervezője
A fesztivál kiemelt támogatói



Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.




A fesztivál főtámogatói
A fesztivál gyémánt fokozatú támogatói
 
A fesztivál arany fokozatú támogatói
A fesztivál ezüst fokozatú támogatói

 
A fesztivál támogatói

A fesztivál médiatámogatói